Użytkownik
osoby ktore nie zaliczyly kolokwium(jak zrobie bład w nazwisku to sory ale jest strasznie niewyraznie napisane):
Piotrowska Ewelina 13 pkt
Stępień Andżelika 8 pkt
Nowak Katarzyna 11 pkt
Kamiński Łukasz 11 pkt
Matysiak Mateusz 11 pkt
Michalska Martyna 5 pkt
Krześniak Ewelina 10 pkt
Szczęśniak Przemysław 10 pkt
Wikieł Krzysztof 10 pkt
Szewczyk Magda 13 pkt
Giermańska 12
Krzysztoszek ?
Kot B. ?
Pawełczyk A. ?
Potrzuska Marta 12
Dmitruk R. 7
Wilczyński Łukasz 9
Pucek Paulina ?
Cykowska 11
Baran R. 10
Banaszek 14
Zawadzka M. 14
Olejniczak A. 13
Offline
Stały Bywalec
a co oznacza "?" ???
Offline
Obserwator
zapewne to, że jest niezaliczone, a gocha się spieszyła i nie dała rady zapisać wyniku...
należy poczekać do środy, wtedy będą oficjalne informacje o wynikach.
Offline
Użytkownik
tak właśnie "?" oznacza że Gosia nie zdązyla zapisac.. UWAGA! osoby ktore miały 13 i 14 pkt bedą odpowiadac tylko z materialu ktory wczoraj byl na kolokwium.
Offline
A wiesz co z pozostałymi osobami, które miały mniej punktów? To znaczy że wszyscy będziemy poprawiac w formie odpowiedzi? Myślałam że jednak będziemy pisac:D bo troche sie zebrało tych osob, które nie zaliczyły.
A tu odpowiedź na poprzedniego posta:) Na egzaminie były pytania typu:
1. elementy mapy
2. Metoda kartogramu
3. metoda tła jakościowego (powierzchniowa)
4. ograniczenia rozwojy społeczno-gospodarczego człowieka
5. nurt jakościowy
6. kierunki badawcze w geografii- regionalny, ekologiczny, przestrzenny
7. różnica stopnia mozajkowości między terenami miejskimi a pozamiejskimi
8. teoria Thunena (gdzie opracowana i w jakim roku)
9. teoria Alfreda Webera (w którym roku)
10. w modelu koncentrycznym dostępność jest największa w centrum i maleje z oddalaniem sie na przedmieścia
11. coś było o migracji ale nie pamietam do konca co konkretnie
12. co to jest przestrzeń ekonomiczna
13. obszary problemowe
dopiszcie co Wy pamiętacie, bo jak widac brakuje jeszcze 7 pytań:P ewentualnie poprawcie, jeśli cos źle napisałam:)
Offline
Witam!
Niniejszym przesyłam Państwu wyniki wczorajszego egzaminu.
Zapraszam w niedzielę 30 stycznia 2011 do p.D25 blok VI po wpisy, a osoby, które uzyskały poniżej 15 punktów lub nie przystępowały do egzaminu zerowego, na egzamin ustny.
Pozdrawiam
Halina Powęska
Nazwisko Imię Liczba punktów
BANASIK ALEKSANDER
BANASZEK MACIEJ 14
BARAN ŁUKASZ 17
BARAN RADOSŁAW 10
BERTA MICHAŁ
BOGUCKI PIOTR
BOJANOWSKA PAULINA 17
BOREK EWELINA 24
BORZECHOWSKI MARIUSZ 19
BYLINKA IZABELA 22
BZURA JOANNA
CHUDZIK ANETA
CYKOWSKA EMILIA 11
ĆWIEK SYLWIA 17
DANIELAK ELIZA 15
DEMIANIUK PAULINA
DMITRUK RADOSŁAW 7
DOŁOWA PAULINA
GIERMASIŃSKA JOANNA 12
GNIADEK MAŁGORZATA 19
GOLUCH SYLWESTER 24
GOSTKOWSKA DOMINIKA 22
GÓRECKA MARTA
GRZĄDZIELA MILENA 16
GZOWSKI ŁUKASZ
IWOŁA KONRAD
KAMIŃSKI ŁUKASZ 11
KANIA NATALIA 18
KARASIŃSKI BARTOSZ 17
KOBYLIŃSKA DOROTA 23
Kołaczek Magdalena
KOCON SYLWIA
KOŁACZEK MAGDALENA 15
KONIECZNY MARCIN 26
KOT BARTŁOMIEJ 10
KOWALCZYK MARTYNA 20
KOWALCZYK MARCIN 17
KOWALSKA MARTYNA 16
KOZŁOWSKI DARIUSZ 15
KRZEŚNIAK EWELINA 10
KRZYSZTOSZEK MICHAŁ 9
KUDELSKA KATARZYNA 21
KUNASIUK MAGDALENA 19
ŁOCHOWSKA ALEKSANDRA 30
MATYSIAK MATEUSZ 11
MICHALSKA MARTYNA 5
MICHERDZIŃSKI KRZYSZTOF
NADOLNY MARIUSZ
NOWAK KAROLINA 18
NOWAK ŁUKASZ 16
NOWAK KATARZYNA 11
NOWICKI JĘDRZEJ
OLEJNICZAK HANNA 20
OLEJNICZAK AGNIESZKA 13
PACIOREK ALEKSANDRA 23
PAWEŁCZYK ALEKSANDER 10
PERNACH ANNA 24
PIOTROWSKA EWELINA 13
POTRZUSKA MARTA 12
PTASIŃSKA DOROTA 22
PUCEK PAULINA 13
PYRA ANNA 25
RATAJCZAK PRZEMYSŁAW
RUDNICKA EWA 21
SADOWSKI JAKUB 19
S lEK IZABELA
SKWAREK KONRAD
SMOCZYŃSKA WERONIKA 24
SPIEŻAK PAWEŁ
STĘPIEŃ ANGELIKA 8
SZCZEŚNIAK PRZEMYSŁAW 9
SZEWCZYK MAGDA 13
SZYMAŃCZAK PATRYK
ŚLUBOWSKA ANETA 21
TETICH PAULINA 17
TODOROVIĆ ALEKSANDRA 18
TUSZKO TEODOR
WIKIEŁ KRZYSZTOF 10
WILCZYŃSKI ŁUKASZ 9
WOŻNIAK KATARZYNA
WRÓBEL TOMASZ 15
WYSZOMIERSKI GRZEGORZ
ZAJMA MAREK 20
ZASOŃSKI ADAM
ZAWADZKA MAŁGORZATA 14
ZŁOŚNIK DAMIAN 17
ZYŚK MONIKA
ŻBIK MICHAŁ 15
Konarska MAŁGORZATA
Oceny:
0-14 ndst
15-17 dst
18-20 dst+
21-23 db
24-26 db+
27-30 bdb
Offline
co do wyników z kolokwium z matematyki to jak miałem je podać jak wysłała maila w czwartek w nocy?
Offline
Miałam duzo punktow z gegry, wiec pisze co pozmienialam, :
-nurt neopozytywistyczny to inaczej nurt ILOŚCIOWY
-kierunki badawcze geografii to: regionalny, EKOLOGICZNY, przestrzenny
-teoria Thunena pochodzi z 1826 roku z NIEMIEC
-Weber swoja teorie stworzyl w 1908 r.
-bylo zadanie zaczynajace sie na kartogram, trzeba bylo to zmienic na KARTODIAGRAM
-stopień mozaikowości w krajobrazie podmiejskim jest WIĘKSZY niz w miejskim
-jakieś tam bariery środowiskowe trzeba zamienić na FIZYCZNE
-w modelu sektorowym Hoyta liczy sie KIERUNEK a nie odległośc
-w Teorii samoorganizacji systemy znajdują sie w stanie DALEKIM OD ROWNOWAGI
wymienione wyzej zdania trzeba bylo tak poprawic, jednego nie moge sobie przypomniec
reszta zas byla OK
Offline
- przestrzeń geodezyjna wynika z pomiarów wielkości i kształtu kuli ziemskiej
- główne typy użytków w jednostkach osadniczych: techniczne, zielone, wody, nieuzytki [?]
- nie było przypadkien czegoś o sferze realnej/ regulacyjnej (system społczno-gospodarczy) [?]
- coś z regionem powierzchniowo - węzlowym [?]
możliwe że nazmyślałam, nie jestem pewna, ale może ktos sobie przypomni:)
Offline
Z tego co ja pamietam ze zdań poprawnych
-Mapa składa się z obrazu kartograficznego, osnowy matematycznej, elementów pomocniczych i danych uzupełniajacych
-System społeczno gospodarczy obejmuje strefe realną i regulacujną
-Przestrzeń geodezyjna wynika z pomiarów wielkości i kształtów kuli ziemskiej
-Struktura przestrzenna gospodarki narodowej przybiera najczęściej kształt pasmowo-wezłowy
Offline
[ No Subject ]
...
From:
Halina Powęska <halina_poweska@sggw.pl>
...
Add to Contacts
To: gospodarkaprzestrzenna@yahoo.com
W niedzielę zapraszam w godz. 8.30 - 10.45.
Pozdrawiam
H.Powęska
Offline